Krotím počítače s Windows

Tam, kde systém vypovídá službu, kde už programy startují tak pomalu, že je čas si mezitím udělat kafe, tam kde udeřil vir, tak tam všude můžu přijít a neposedné Windows a programy vrátit do snesitelné podoby. Potíže s porouchaným "železem" přenechávám odborníkům v servisech, moje zásahy se soustředí na potíže se systémem, programy a případně s připojováním nových tiskáren a dalších zařízení. V tom mám mnoho let praxe a práce mi jde od ruky. A přijdu k Vám, nemusíte se zdržovat převozem počítače. (platí pro Opavu)

Jakub Stančo, Opava

tel.: 604 100 397, e-mail

Hvozdnice - místo, které pomáhá se občerstvit po zápase s technikou.

Proč marnit čas života potýkáním se s počítačem, když to může udělat někdo, kdo už má roky praxe.

Instalace Windows

Čisté instalace, přeinstalace a aktualizace. Podle přání pak i instalace dalších programů a nastavení Windows podle potřeby.

Cena: 330,- Kč za první hodinu, každá další půlhodina 165 Kč.

Záloha systému

Zálohování systémového oddílu Windows na USB Flash. Vytvořím zálohu systému a připravím USB flash disk pro jednoduchou automatickou obnovu počítače do původního provozuschopného stavu.

Cena: 860,- Kč. Případné další přípravné práce před zálohováním podle Vašeho přání (čištění, nastavování PC): 150,- Kč za půl hodiny.

Čištění a odvirování

Počítače zpomalené přemírou drobných i velkých a často nepotřebných programů, nebo dokonce virů, vyčistím a a podle možností nastavím tak, aby byla práce rychlejší a příjemnější.

Cena: 350,- Kč za první hodinu, každá další hodina 300,- Kč.

Před zásahem

Rychlá telefonická nebo e-mailová konzultace předem je vhodná a bezplatná. Domluvíme, v čem je potíž a případné možnosti nápravy.

Drobné zásahy

Pokud zrovna nemáte po ruce nikoho, kdo by Vám pomohl s instalací nějakého programu, kdo by Vám nastavil nějakou drobnost v jinak dobře fungujícím počítači, i tady se na mě můžete obrátit, neřeším jen vážné počítačové potíže. V případě zájmu Vám i svůj zásah vysvětlím.

Pro členy rodiny

Máte v rodině někoho, kdo občas potřebuje pomoc s počítačem a vy na to nemáte čas? I to se dá domluvit.